Doğuş’tan gizli aşk açıklaması

Geçen hafta bir programa çıkan Esra ismindeki kadın, 9 yıldır Hoşkedem Hidayetkızı ile evli olan iki çocuk babası Doğuş ile gizli aşk yaşadıklarını hatta dini nikah kıydıklarını iddia etti.

Hakkındaki iddiaların ardından şarkıcı Doğuş, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

“YAYINLARIN DERHAL DURDURULMASINI TALEP EDERİZ”

Doğuş’un avukatının Instagram hesabından yayınladığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

* Programda geçen hafta ısrarla adını geçirdiğiniz müvekkilim Doğuş hakkındaki iddiaların gerçeğe aykırı olduğunu kamuoyuna arz ederiz.

* Programınızda yayınlanan, müvekkilin habersizce ve izni olmaksızın çekilmiş görüntülerinin yayınlanması; hem kaydeden hem de yayınlayan açısından Türk Ceza Kanunu’nun 133. ve 34. maddeleri ile özel hayatın gizliliğini düzenleyen Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na aykırıdır ve suç teşkil etmektedir.

* Müvekkilim Doğuş’un evlilik hayatı ise kendisine özel olup sorumlu olduğu tek kişi de sevip saydığı ve şu an güzel bir evlilik yürüttüğü, çocuklarının annesi olan hanımefendidir.

* Hanımefendinin isminin zikredilmesi ve çocukların güvenliğini ihlal edecek ve psikolojisini bozacak şekilde yayın yapılması hem müvekkilimin eşinin hem de çocuklarının kişisel haklarına saldırı ve özel hayatlarının gizliliğinin ihlali niteliğindedir. Bu nedenle bu yayınların derhal durdurulmasını talep ederiz.

* Yukarı açıklanan hususlar sebebiyle tüm yasal işlemleri başlattığımızı, müvekkilin kişilik hakkını zedeleyen her türlü söylem ve iftiraya karşı sonuna kadar gideceğimizi kamuoyuna arz ederiz.

“SÜRPRİZ YAPIP EVE HOCA GETİRMİŞTİ”

Esra adındaki kadın programda “”Doğuş’la daha önceden tanışıyorduk, 2020’de karşılaştık. Bir gün arkadaşım, Doğuş ve onun menajeri benim evime geldi. Konuşurken eşini anlatmaya başladı. Doğuş evliliği için ‘Anlaşamıyorum, mutlu değilim. Ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum’ dedi. Çocuklarına çok düşkün bir baba. Bana ‘bu zamana kadar sen niye karşıma çıkmadın, seninle evlenirdim’ demişti. Beni gördüğünde çok etkilenmiş sonra da görüşmeye başladık. Sevgili olduk, 3 ay birlikteydik. Doğuş bana ‘karıcığım’ derdi ve birkaç kez benim evimde kaldı. Doğuş sürpriz yapıp eve hoca getirmiş ve dini nikah bile kıydık” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir