Talisca gerçeği ortaya çıktı! İki kez teklif yapılmış

Bir süredir Anderson Talisca için girişimlerine devam eden Kartal’da yıldız isimle ilgili yaşanan gerçekler ortaya çıktı.

Talisca transferine dair tüm detayları Beşiktaşlı eski yönetici bir bir açıkladı.  Beşiktaş’ın ilgilendiği Talisca ile ilgili eski yönetici Erol Kaynar’dan önemli açıklamalar geldi.

“ÇEBİ 2 KEZ TEKLİF YAPTI”

Kaynar, şu ifadeleri kullandı:

“İşin gerçeği şu; Talisca nisan ayında takımıyla 3 yıllık sözleşme imzaladı. Bunu rağmen başkan Ahmet Nur Çebi, kulübü Al-Nassr’a 10 milyon Euro bonservis ve 2 milyon Euro bonus şeklinde iki defa teklifte bulundu. Buna rağmen Suudi Arabistan kulübünden herhangi cevap ya da karşı istek gelmedi”

YILLIK ÜCRETİ DENGELERİ BOZAR

Talisca gibi bir oyuncuyu her takımın isteyeceğini belirten Kaynar, “Tutun ki, anlaştınız… Alacağı yıllık ücret Beşiktaş’ın içinde bütün dengeleri altüst eder. Aboubakar, Gedson ve diğer futbolculara ne diyeceksiniz? Tabii ki, kalite farkından bazı oyuncuların yüksek ücret alması normal ama arada uçurum olacak kadar değil. Taraftar her sezon mutlaka klas ve üst düzey oyuncular ister, bu en doğal hakkıdır ancak işin gerçeklerini ortaya koymadan da doğru yolda ilerlenemez” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: SABAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir