Netflix’in Çağatay Ulusoy’lu ‘Terzi’sinin Fragmanına Sosyal Medya Kullanıcılarının Tepkileri Kırdı Geçirdi

Çağatay Ulusoy’un önce televizyonda yayınlanması beklenen ve TV8 ile yapım arasında çıkan anlaşmazlığın ardından dizi ertelenmişti. Daha sonrasında kadın başrol oyuncusu tartışmaları bir süre medya gündemini meşgul etmiş, fakat bir süre sonra diziye dair her şey sır olup uçmuştu. Netflix’in başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Terzi dizisinin ilk fragmanı ve yayın tarihi belli oldu. Dizinin fragmanı sonrası sosyal medyadan tepkiler gelmeye başladı. Peki Terzi dizisi ne zaman yayınlanacak? Gelin birlikte bakalım…

Netflix’in sabırsızlıkla beklenen dizisi Terzi’nin fragmanı sonunda yayınlandı. Netflix Türkiye resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan fragman ile dizinin yayın tarihi de açıklandı.

Dizinin bahsi o kadar uzun zamandır hiçbir yerde geçmiyordu ki, birdenbire fragman yayınlanması herkesi şaşkına çevirdi.

Netflix’te yayınlanacak Terzi’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Olgun Şimşek ve Salih Bademci yer alıyor. Yönetmenliğini ise Cem Karcı üstleniyor.

Ünlü terzi Peyami, en iyi dostunun müstakbel eşi için gelinlik diker. Fakat hiç görmediği bu kız birdenbire hayatına girince, Peyami’nin hayatında yeni bir sır perdesi açılır.

2 Mayıs Salı günü Netflix’te yayına girecek olan Terzi dizisi için heyecan dorukta. Biliyorsunuz dizinin önce TV8’de yayınlanması bekleniyordu. Sonrasında ise başrol kadın oyuncu krizi çıkmıştı.

Terzi’nin ilk tanıtım fragmanı ardından sosyal medya birbirinden komik ve sitem dolu paylaşımlarla doldu. E çünkü biz bu diziyi halis sanıyorduk?

Dizinin fragmanı:

Bence tekrar bir kontrol et, hepimiz kafamızda kurmuş olabiliriz.

Düşünsenize diziyi aslında kendileri izlemek için çekmişler. Onca kast, onca prodüksiyon boşaymış, canları sıkılmış çünkü. ?

Bu konuda eleştiriler de artıyor günden güne. Çağatay Ulusoy durup durup Netflix dizisi mi çekiyor?

Dizi için sabırsız olan bir kitle de var elbette. Peyami Dokumacı, seni çok uzun süredir bekliyoruz…

Çağatay Ulusoy’un bu tarzını ve görünüşünü Adını Feriha Koydum dizisinde canlandırdığı Emir Sarrafoğlu’na benzettiler. Biraz daha olgunu, biraz daha karizmatiği…

Hadi yine iyisin Netflix… Çağatay Ulusoy olmasa Türkiye ofisi kapatıp gidecektin az kalsın.?

Çok şükür. ?

Neyse bakalım dizi nasıl olacak, sabırsızlıkla bekliyoruz! ? Dokumacı kızlar ya lelli ya Allah. Şimdiki kızlar ya lelli ya Allah…

Siz nasıl buldunuz? Gelin yorumlarda buluşalım! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir