62 yaşındaki kadın, 26 yaşındaki kocasından bebek istiyor

26 yaşındaki Quran McCain ve eşi 62 yaşındaki Cheryl McGregor son zamanlarda Amerika Birleşik Devletleri’nin en çok konuştuğu çiftlerden biri.

26 yaşındaki eşiyle birlikteliği sosyal medyada merak uyandıran ve özellikle 62 yaşında olmasına rağmen hamile gibi giyindiği pozlarla konuşulan Cheryl, çocuk sahibi olmayı çok istediğini söyledi. “Bir bebeğe bakmak için çok yaşlı” olduğu yönündeki eleştirilere de cevap veren 62 yaşındaki kadın, “Sanırım yaşım nedeniyle bir bebeğe bakamayacağımı söylediler, Şu anda bebek bakanların yarısından daha fazla enerjim var ve bunu bir sorun olarak görmüyorum” dedi.

Üç taşıyıcı anneyle görüşüyorlar

62 yaşındaki bir kadın ve 26 yaşındaki kocası, ilk çocuklarını birlikte yapmayı planladıklarını ve şimdiden üç taşıyıcı anneyle görüştüklerini açıkladılar. Her ikisi de Roma, Georgia’lı olan Quran McCain ve eşi Cheryl McGregor bağlandıkları This Morning programında evlat edinmeyi de düşündüklerini belirttiler.

Cheryl, “Hayır, kendim bebek sahibi olamam ama taşıyıcı annelik olayını gerçekleştirdik ve halihazırda üç taşıyıcı annemiz var ve şu anda bir tane daha arıyoruz ve belki de evlat edinmeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

3 milyon takipçileri var

TikTok’ta üç milyondan fazla takipçisi olan çift, ilişkilerinin bir parodi olduğunu düşünen aileleriyle bu konuyu sürekli tartışmak zorunda kaldıklarını ifade ederek, “Bu ailemizle yaptığımız bir savaştı, onlara bunun bir şaka ya da parodi olmadığını kanıtlamaya çalıştık.”

Sevilen çift, BBC iPlayer’dan izlenebilecek olan Stacey Dooley Sleeps Over USA programında yer alacak.

Quran 15 yaşındayken tanıştılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir